O-KONCERT.LV
#standwithukraine
O-Koncert.lv ir klasiskās un ērģeļmūzikas koncertu aģentūra.
Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.
Mums ir visbrīnišķīgākie skatītāji.

o-koncert iesaka
Sestie Vēsturisko ērģeļu svētki
Latvija - Ērģeļu ZEME
Mūziķi
Iepriekšējie koncerti
19:00 | 17. decembrī 2021 | Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes luterāņu baznīcā
Ziemassvētku ērģeles: Bahs & Regers
Jevgēņija Ļisicina

15.00 / 18.00 | 04. janvārī 2020 | Rīgas Sv.Jaņa Baznica
P. Čaikovskis "Riekstkodis"
"Riekstkodis" ir labākā mūzika Ziemassvētku brīvdienās!

Pētera Čaikovska balets "Riekstkodis" - tas ir pasaulē visbiežāk izpildītais uzvedums Ziemassvētku brīvdienās.
Aicinām noklausīties pašus skaistākos un pazīstamākos baleta fragmentus arfas, vijoles, čella un ērģeļu solistu kvarteta izpildījumā.

Īpašs papildus bērnu koncerts plkst. 15.00! (Koncerta ilgums 45 min.)

Jekaterina Suvorova (arfa)
Ilze Kirsanova (vijole)
Irina Viļegžaņina (čells)
Jeļena Privalova (erģeles)

Tiešraide no lielkoncerta (plkst. 18:00) - skatīties
Video pārraide no bērnu koncerta (plkst. 15:00) - skatīties
19.00 | 31. decembrī 2019 | Rīgas Sv.Jaņa Baznica
Ziemassvētku koncerts sveču gaismā. Kino mūzika.
Iecienītākās melodijas, sagaidot Jauno gadu

Aicinām pavadīt 2019. gadu kopā ar mums – ar iecienītākajiem mūziķiem un pazīstamajiem kinofilmu skaņdarbiem, kas, jādomā, ir izcili piemēroti aizejošā gada pēdējo stundu nostalģiskajam noskaņojumam. Svētku gaisotni pastiprinās izrotāta egle un sveču gaisma.

Gidons Grīnbergs (vijole)
Irina Viļegžaņina (čells)
Jeļena Privalova (ērģeles).
18.00 | 28.decembrī 2019 | Rīgas Sv. Jēkaba Katedrāle
Ziemassvētku koncerts. Mūzika sveču gaismā.
Ērģeļu un saksofona duets asociējas ar "augstā stila" jēdzienu. Koncerts iepriecinās ar spilgtām melodijām un ekspresijas un izsmalcinātības apvienojumu.

Mūziķu uzstāšanās tiks translēta uz ekrāna, līdz ar to varēs baudīt ne tikai brīnišķīgu mūziku, bet arī vērot izpildītāju meistarību.

Aigars Raumanis (saksofons)
Larisa Carkova (ērģeles)
18.00 | 28.decembrī 2019 | Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca
I. S. Bahs. Visas kompozīcijas ērģelēm. Koncert №3 . Vijole un ērģeles
Ziemassvētku koncerts no cikla „Diženais Bahs" ir mūzika priekš intelektuāļiem kosmosa skanējumā.

Aicinām apmeklēt trešo ērģeļmūzikas koncertu no cikla „Johans Sebastiāns Bahs. Visas kompozīcijas ērģelēm". Koncerta programma pilnībā atbilst Ziemassvētku noskaņai, ar ko ir piepildīta pēdējā decembra nedēļa.

Jeļena Privalova, ērģelniece, mūzikas zinātniece un cikla „Diženais Bahs" idejas autore krievu valodā stāstīs interesantus stāstus no dižena vācu komponista dzīves un daiļrades, kura vārds kļuvis par sinonīmu visai ērģeļu mūzikai!

Jeļena Privalova (ērģeles)
Jurijs Savkins (vijole)

18 janvarī 2020, 15:00, Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcā (Anglikāņu iela 2), notiks ceturtais koncerts "Bahs. Visi skaņdarbi ērģelēm", Jeļenas Privalovas (ērģeles), Irinas Viļegžaninas (vijole) un Jeļenas Ivanovas - Ļetjaginas (flauta) izpildījumā.
15.00/18.00 | 26.decembrī 2019 | Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīca
Ziemassvētku koncerts Ave Maria
Aicinām jūs uz burvju ērģeļu mūzikas un pārsteidzošā vokāla Ziemassvētku koncertu.

Lūgšanas kanoniskais teksts Ave Maria iedvesmoja daudzus izcilus komponistus vokālo skaņdarbu radīšanai: Šarls Guno, Johans Sebastiāns Bahs, Francs Šūberts. Izņemot viņu skaņdarbus koncertā skanēs arī pasaulslavenā Ave Maria versija, kuras autoru uzskata par itāļu renesanses laika komponistu Džulijo Kačini. Bez tam programmā ir iekļautas Handela un Mocarta ārijas, Mendelsona sonāte un Baha korāļu prelūdijas.

Koncerta beigās zāle iegremdēsies tumsā, skatītāju rokās iedegsies sveces, un mūziķu trio izpildīs Ziemassvētku dziesmu "Svētā nakts". Nāciet, tas būs burvīgi!

Jūlija Vasiļeva (soprāns)
Anastasija Ļebedjanceva (mecco- soprāns)
Jeļena Privalova (ērģeles)
18.00 | 7.decembrī 2019 | Rīgas Sv.Jaņa Baznica
Diženas mistifikācijas un mūzikas viltojumi
Koncerts ar noslēpumu: lieliski mūzikas viltojumi un mistifikācijas Aicinām jūs uz "koncertu ar noslēpumu", kur tiks atskaņotas klasikas pasaules šedevri. Jūs noteikti esat dzirdējuši šo mūziku, bet varbūt neatceraties nosaukumus un komponistus, un ir kaut kas, ko jūs nezināt: visi programmā iekļautie mūzikas skaņdarbi bez izņēmuma ir grandiozas mistifikācijas. Turklāt daudzi no viņiem aizēnoja visu komponistu skaņdarbus, kuru autorībai tie tiek piedēvētas.

Nāciet paši, kopā ar ģimeni un draugiem, ar bērniem un kolēģiem - pēc "koncerta ar noslēpumu" jums būs ko apspriest un ko atcerēties, dzirdot pazīstamās mūzikas skaņas.

Izpildītāji:
Māris Kūģis - oboja
Jūlija Vasiļjeva - soprāns
Jurijs Savkins - vijole
Jeļena Privalova - ērģeles
18:00 | 23 novembrī | Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes luterāņu baznīcā
Bahs. Visi skaņdarbi ērģelēm. Otrais koncerts
23 novembrī notika cikla "J.S.Bahs. Visi skaņdarbi ērģelēm" otrais koncerts, kuru pasniedzēja ērģelniece Jeļena Privalova. Katrs koncerts ir unikāls un ļauj iepazīties ar Baha daiļradi - tās ir grandiozas, liela mēroga prelūdijas un fūgas, kamerkoru prelūdijas, laicīgās virtuozas sonātes.

Otrajā koncertā piedalījās Maskavas konservatorijas absolvente, čelliste Irina Viiļegžaņina, kura izpildīja svītu čellam solo Nr. 3. Savukārt, Jeļena Privalova šajā koncertā atskaņoja Pastorāli fa mažorā, korāļu prelūdiju no krājuma "Leipcigas korāļi", vairākus korāļus no "Ērģeļu grāmatiņas", Prelūdiju un fūgu do mažorā.

Divu gadu laikā Jeļena Privalova izpildīs visus dižena vācu komponista J.S.Baha skaņdarbus ērģelēm. Koncerti tiks rīkoti reizi mēnesī.

28 decembrī 2019, 18:00, Rīgas Anglikāņu Svētā Pestītāja baznīcā (Anglikāņu iela 2), notiks trešais koncerts "Bahs. Visi skaņdarbi ērģelēm", Jeļenas Privalovas (ērģeles) un Jurija Savkina (vijole) izpildījumā.
15:00 | 23 novembrī | Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes luterāņu baznīcā
Populāra klasiskā mūzika visai ģimene
23 novembrī, 15:00 notika koncerts visai ģimenei "Klasiska mūzika kopā ar bērniem un draugiem kas neļaus garlaikoties nevienam". Koncertā atskaņoja klasiskās mūzikas zelta fonds stīgu kvarteta Sotto voce un ērģelnieces Jeļenas Privalovas izpildījumā.

Populārie skaņdarbi profesionālajā izpildījumā ir lielisks iemesls doties uz koncertu kopā ar draugiem vai ģimeni. Pieaugušie atsvaidzinās iespaidus un novērtēs uzstāšanās prasmes, bērni iemācīsies uztvert ar dzirdi un sapratīs, ka klasiskā mūzika nav garlaicīga! Klausītājus gaida Čaikovska "Dražē feja" no baleta "Riekstkodis", rūķi no Grīga "Kalnu karaļa alā", putni no Vivaldi "Gadalaiki" un citi pazīstami vai aizmirsti personāži un attēli, kas ir iemiesoti mūzikā.

Pēc koncerta ikviens jutīsies kā klasikas pazinējs, jo šie muzikālie skaņdarbi ir burtiski visur apkārt: skan filmās, iedvesmo mūsdienu izpildītājus, rotā pasākumus, ir ievīti pilsētas ielu dūcienā un kalpo kā fons svarīgiem notikumiem. Koncerta programmā ir iekļauti Vivaldi, Mocarta, Čaikovska, Baha, Pahelbela, Šopēna un citu komponistu skaņdarbi.
17:00/20:00 | 16 novembrī | Rīgas Sv.Jaņa Baznica
Melodijas no kinofilmām. Mūzika sveču gaismā
Koncerts naktī. Mūzika sveču gaismā. Sv. Jāņa baznīcā noslēpumaino, mistisko pustumsu radīs simtiem sveču, un koncertprogrammā skanēs slavenākie un iemīļotākie mūzikas skaņdarbi, kas savu pirmizrādi piedzīvoja Eiropas un Krievijas kino.

Jūs dzirdēsiet neaizmirstamus filmu mūzikas šedevrus: Džona Viljamssa melodiju no filmas "Šindlera saraksts", Georgija Sviridova muzikālās ilustrācijas filmai "Putenis", Jevgēņija Doga populārāko "Valsi" no filmas "Mans piemīlīgais, maigais zvērs", neaizmirstamo Ennio Morikones melodiju "Gabriēla oboja" no filmas "Misija", kā arī argentīniešu komponista Astora Pjacolla mūžīgos šedevrus.

Programmā ir iekļautas ikviena iecienītās dziesmas no filmām, kuras izturējušas laika pārbaudi un mūžīgi palikušas cilvēku atmiņā. Tos atskaņos kamerorķestra „Kremerata-Baltica" solists Andrejs Puškarevs (vibrafons), Latvijas Operas Teātra simfoniskā orķestra solists Gidons Grīnbergs (vijole) un P. I. Čaikovska Maskavas Valsts konservatorijas absolventi - Irina Viļegžaņina (čells) un Jeļena Privalova (ērģeles).
Atsauksme par mūsu koncertu
(Vivaldi, jūlijs 2019)
Parakstieties uz mūsu jaunumiem
lai saņemtu informāciju par koncertiem un īpašajiem piedāvājumiem
Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat personas datu apstrādei un privātuma politikai
Kontakti
+371 22141405
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA EXPERT EVENTS
Reg.n. 40203246765
Tal. +371 27 27 27 35